Prezent na Walentynki dla niej

Dzień zakochanych to wyjątkowy czas, gdy chcemy podarować drugiej osobie prezent o szczególnym znaczeniu. Szukamy podarunku, który wywoła uśmiech na twarzy ukochanej, sprawi, że poczuje się ważna i doceniona. Prezent ma być pamiątką, oznaką miłości, ale także bodźcem, który pozytywnie wpływa na życie i nas samych.

Książkowy prezent dla niej

Dobrym pomysłem na prezent walentynkowy dla niej będzie poradnik ”Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne” autorstwa Alexandry Reinwarth. Autorka jest dziennikarką, która za pomocą tej niezwykłej książki postanowiła zmotywować kobiety do stawiania na siebie i swoje potrzeby. Dzieli się z czytelniczkami swoim życiem, aby przybliżyć różne, codzienne sytuacje i sposoby na radzenie sobie z nimi. Chce nauczyć kobiety, jak z dystansem podchodzić do życia i robić to co dobre dla nich, a nie wszystkich wokół. Wymownym tytułem poradnika zaznacza, że pora zerwać ze złymi nawykami, postawić na zdrowy egoizm i przestać zadowalać innych.

Autorka w swojej książce prezentuje liczne społeczne stereotypy będące źródłem nadmiernych oczekiwań względem siebie. Udziela czytelniczce rad, które pozwolą jej ”olewać” nieważne sprawy, skupić się na sobie, wypracować asertywność i cieszyć się życiem bez zbędnego bagażu niedościgłych wymagań. Każdy z nas nieustannie stara się sprostać licznym oczekiwaniom płynącym ze świata i zapomina przy tym o sobie. Książka ta uświadamia, że powinniśmy być dla siebie priorytetem, a nasze działania nie muszą być zależne od innych. Możemy dyktować życiu własne warunki i żyć tak jak chcemy. ”Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne” to idealny prezent na Walentynki dla niej. Podaruj ukochanej ten wyjątkowy poradnik, który odmienia życie na lepsze, czyni kobietę silniejszą i bardziej odporną na wymagania świata. Po przeczytaniu tej książki można odetchnąć z ulgą, zacząć życie bez oglądania się na to, co inni powiedzą i wreszcie zrozumieć, że najcenniejsze co mamy to my i musimy stawiać siebie na pierwszym miejscu.